مرجع معرفی متخصصین ، كارشناسان مشاغل و خدمات عمومی شهر نجف آباد

سامانه نیازمندی های نجف آباد
هم اکنون ، رایگان ثبت نام کنید !
  • نیازمندی های نجف آباد
  • نیازمندی های نجف آباد
  • نیازمندی های نجف آباد
shadow

درباره ما

  1. نیازمندی های نجف آباد چه نوع سایتی است؟ سایتی است که فقط برای معرفی متخصصین ، کارشناسان ، استادکاران ، اماکن عمومی ، خصوصی و دولتی شهرستان نجف آباد طراحی و به اجرا در آمده است ، حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به تمام شهروندان نجف آبادی است ، به عبارتی این سایت متعلق به شخص ، فرد و یا اداره ی خاصی نیست و همگان می توانند در آن سهیم باشند و از خدمات آن بهره مند گردند.
  2. چرا نیازمندی های نجف آباد ساخته شد ؟ نجف آباد به عنوان یک شهر فرهنگی با پیشینه درخشان در تربیت جوانان متخصص و کارشناسان توانا از نبود مرجع جامعی به منظور معرفی متخصصین ، کارشناسان ، استادکاران و اماکن تجاری رنج برده است که سعی شده است با این کار بخشی از این خلا جبران شود.
  3. چه کسانی می توانند با نیازمندی های نجف آباد همکاری کنند؟ بر اساس این موضوع که سایت متعلق به تمامی نجف آبادی ها بوده و در مالکیت شخص خاصی نیست همه می توانند در چارچوب قوانین سایت و در جهت ارتقاء اهداف آن به وسیله تبلیغ برای شناساندن آن به مردم ، تشویق متخصصین ، کارشناسان ، استادکاران و بازاریان به ثبت نام و اعلام خدمات همکاری نمایند.
  4. چه کسانی نیازمندی های نجف آباد را مدیریت می نمایند ؟ درحال حاضر یک نفر از طراحان وب سایت و گرافیست نجف آبادی مدیریت سایت را به عهده دارد ، گرچه می توان از تمامی علاقمندان به کار و فعالیت در این زمینه استفاده و دعوت به همکاری کرد .
مدیر مسئول سامانه جامع نیازمندی های نجف آباد : محمد شفائی

تبلیغات در نیازمندی های نجف آباد