مرجـع مـعرفی متخصصین ، كارشناسان مشاغل و خدمات عمومی شهر نجف آباد
سامانه جامع شهر هوشمند نجف آباد
هم اکنون ، رایگـان ثبت نــام کنید !

سامانه جامع شهر هوشمند نجف آباد

 • نیازمندی های نجف آباد
 • نیازمندی های نجف آباد
 • نیازمندی های نجف آباد
 • نیازمندی های نجف آباد
shadow

قوانین

 1. سایت نیازمندی های نجف آباد از قوانین جمهوری اسلامی ایران تبعیت کرده و خود را ملزم به رعایت تمامی آنها می داند و در پورتال ساماندهی وزارت ارشاد به ثبت رسیده است .
 2. نیازمندی های نجف آباد سایتی است که فقط برای معرفی متخصصین ، کارشناسان ، استادکاران ، اماکن عمومی و خصوصی ، شهرستان نجف آباد طراحی و به اجرا در آمده است .
 3. سایت نیازمندی های نجف آباد در قبال میزان مهارت و یا تخصص افراد و ادعای ثبت شده انان در سایت هیچگونه مسئولیتی ندارد و ملاک صرفا اظهارات فرد ثبت نام کننده می باشد.
 4. با ثبت مشخصات در سایت نیازمندی های نجف آباد شما پذیرفته اید که ارسال این مشخصات با کمال میل و رغبت بوده و هیچ گونه اجبار ی در کار نبوده و در کمال صحت جسمانی و روانی مبادرت به تکمیل و ارسال آن به سایت کرده اید.
 5. با قبول قوانین سایت ، شما به سایت نیازمندی های نجف آباد اجازه می دهید که اطلاعات پر شده در فرم ثبت مشخصات را در سایت منتشر نماید و در معرض دید عموم قرا ردهد فلذا از درج مواردی که دوست ندارید عموم مردم آنها را مشاهده نمایند جدا بپرهیزید.
 6. نیازمندی های نجف آباد در رد و یا قبول درخواست های متقاضیان ثبت مشخصات کاملا مختار است.
 7. سایت نیازمندی های نجف آباد بابت تضییع حقوقی که به موجب انتشار مشخصات مندرج در سایت صورت گرفته باشد هیچ گونه مسئولیتی ندارد .
 8. با ارسال و ثبت مشخصات شما در سایت ، شما به مدیران سایت اجازه ارسال ایمیل را داده اید ، مدیریت در صورت لزوم ممکن است ایمیل و یا ایمیل هایی به نشانی کاربران ارسال نماید.
 9. مرجع درستی و نادرستی مشخصات ثبت شده در فرم به عهده خود شما ( ثبت کننده مشخصات ) بوده و مدیران سایت در زمینه صحت و سقم موارد ذکر شده هیچگونه اظهار نظری نخواهند کرد . در صورتی که کسی نسبت به اظهارات ثبت شده در سایت معترض باشد ، مشخصات ثبت شده حذف می گردد و فرد ثبت کننده حق هیچگونه اعتراضی را نخواهد داشت.
 10. نیازمندی های نجف آباد سایتی رایگان برای عموم شهروندان نجف آبادی بوده و بابت خدمات آن وجهی از کسی دریافت نخواهد شد ولی برای تامین هزینه های خود می تواند بخشی از فضای خود را اجاره داده و یا بابت تبلیغات جنبی خود وجوهی را دریافت نماید.
 11. این سایت از نظر فکری و یا مالی به هیچ اداره و سازمانی وابسته نیست ولی می تواند برای تامین هزینه های خود حمایت های مالی و معنوی افراد حقیقی و حقوقی مجاز در قانون را بپذیرد.
 12. سایت نیازمندی های نجف آباد می تواند همه و یا بخشی از اطلاعات فرد ثبت نام شده را حذف نماید ولی مجاز به تغییر آنها نیست.
 13. این قوانین می تواند به مرور زمان تغییر پیدا نماید و یا بخشی از آن اضافه و یا کم شود . ثبت کننده مشخصات با قبول قوانین این بند را هم پذیرفته است.
 14. در صورتی که ثبت کننده مشخصات درخواست حذف مشخصات خود را بنماید در کوتاه ترین زمان ممکن نسبت به حذف آن اقدام خواهد شد ولی هیچ گونه تعهدی نسبت به ذخیره مشخصات در جستجو گرها و ذخیره کننده های اینترنتی ندارد.
 15. با مطالعه قوانین سایت در صورتی احساس می کنید با یک بند و یا بندهایی از آن موافق نیستید و با روحیه و خط مشی کاری شما همخوانی ندارد خواهشمند است ثبت نام نفرمایید و با زدن دگمه ی انصراف از ثبت آن جلوگیری نمایید.
تبلیغات در نیازمندی های نجف آباد